top of page
1.png
3.png
5.png
4.png
7.png
6.png
8.png

na opiekę i edukację Twojego dziecka. Aby odpowiednio zachęcić twoje dziecko do personalnego i edukacyjnego rozwoju, nasi profesjonalni pedagodzy stosują unikalne podejście pedagogiczne, które jest kombinacją walorów edukacyjnych oraz atmosfery wolności i zabawy zachęcającej do nauki.

Nasi nauczyciele rozwijają się w sposób ciągły, a nowe metody wprowadzają w życie podczas codziennej pracy. Te nowoczesne metody są wcielane w życie poprzez ćwiczenia oparte na zabawie i sumiennie prowadzone zajęcia edukacyjne.

Wszyscy czujemy się zobowiązani – także rodzice – aby zachęcać nasze dzieci do rozwoju osobistego, ich niezależności i kreatywności. Ponieważ nie da się tego dokonać bez wsparcia rodziny i przyjaciół, wspieramy rodziców w edukowaniu ich dzieci w sposób zgodny z ich własnymi wartościami i wierzeniami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni powszednie w godzinach 6:00 - 18:00. Oprócz dni ustawowo wolnych od pracy.

Razem możemy przygotować Twoje dzieci do wspaniałego życia, które czeka na nie w przyszłości!

2.png

Doskonały system edukacji, absolutne zaangażowanie oraz profesjonalna opieka nad dziećmi na poziomie niespotykanym w innych placówkach. To są wartości kultywowane w firmie Przedszkole Niepubliczne "Kangurek". Od placówek przedszkolnych wymagane jest by rozwijały się z każdym dniem, lecz zbyt często koncentrują się one albo na stworzeniu środowiska, w którym dzieci będą czerpały radość z przeżywania dzieciństwa i rozwijały się naturalnie, lub są zmuszane do skupienia się jedynie na umysłowym rozwoju dzieci w celu osiągnięcia jak najwyższych punktacji podczas testów w późniejszym życiu. Przedszkole Niepubliczne "Kangurek" jest inne. Kładziemy duży nacisk na aktywność fizyczną pod okiem specjalistów, a także korzystamy z szerokiej gamy gier i zabaw edukacyjnych, aby uwolnić pełen potencjał intelektualny i kreatywność Twojego dziecka. Naszym celem jest indywidualne podejście do rozwoju każdego dziecka i wykorzystanie w odpowiednim stosunku elementów edukacyjnych i rekreacji

350 zł + wyżywienie

Kolejne dziecko

Czesne wynosi

450 zł + wyżywienie

Cena zawiera zajęcia dodatkowe

j. angielski / zajęcia taneczne Zumba Kids / terapia logopedyczna / terapia dźwiękiem - misy tybetańskie / zajęcia sportowe / gimnastyka korekcyjna i rytmika

bottom of page